Do góry
Polski   English   Deutsh   Czech   українська мова             

Raweks

Od 2003 roku zajmujemy się produkcją tekstylnego obuwia dziecięcego. Wieloletnie doświadczenie związane z selekcją tekstyliów i dodatków pozwala nam tworzyć obuwie w oparciu o najlepsze właściwości i najwyższą jakość surowców. Tworzymy w Polsce i współpracujemy z polskimi dostawcami aby mieć pewność, że obuwie, które tworzymy było bezpieczne i wysokiej jakości.

Jesteśmy producentem, który swoimi modelami odpowiada na oczekiwania sklepów obuwniczych i rodziców ale na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby dzieci. Konstruując obuwie kierujemy się ich rozwojem, potrzebami i upodobaniami. Dbamy o każdy szczegół i dobieramy materiały i surowce tak by były bezpieczne i komfortowe. Tworzymy obuwie domowe, przedszkolne i szkolne, czyli to, w którym dzieci spędzają  największą ilość czasu, dlatego tak ważne dla nas jest, by w podejmowanych działaniach kierować się bezkompromisową jakością.

Szeroki asortyment jest odpowiedzią na potrzeby rynku obuwniczego. Kolorystykę i wzornictwo kształtujemy na podstawie upodobań naszych małych klientów. Dostarczamy do wielu krajów w Europie i dostosowujemy się do potrzeb konkretnego rynku. Każdy z naszych zagranicznych odbiorców stawia przed nami ciekawe i pełne wyzwań wymagania, którym zawsze potrafimy sprostać.

Większość naszego asortymentu znajduje się bieżąco na magazynie, dlatego realizacja zamówień odbywa się płynnie i szybko. Pakujemy zgodnie z życzeniem klienta i każde zamówienie traktujemy priorytetowo.